Montaż i serwis pomp ciepła

Pom­py cie­pła wy­ko­rzy­stu­ją ener­gię naturalną , zgro­ma­dzo­ną w po­wie­trzu, wodzie lub zie­mi. Dzię­ki wy­ko­rzy­sta­niu pro­ce­sów ter­mo­dy­na­micz­nych prze­twa­rza ją, a na­stęp­nie do­star­cza do na­szej sie­ci.

Zamów montaż lub serwis już dziś


Profesjonalny montaż i serwis pomp ciepła

Dobrze przygotowany projekt gwarantuje sprawny montaż i adaptację instalacji. Mamy własne zespoły montażowe, które posiadają szeroką wiedzę teoretyczną, podpartą wykonaniem kilkuset instalacji. Staramy się zapewnić szybkie terminy realizacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników wszyscy Klienci uzyskują gwarancję, że instalacje pompy ciepła zostaną przeprowadzone w sposób profesjonalny, co bezpośrednio przyczyni się do ich długoletniej i bezawaryjnej pracy.

Zapraszamy wszystkich Klientów posiadających pompy ciepła do kontaktu z nami w zakresie serwisu. Dysponujemy nowoczesną bazą sprzętu i jesteśmy w stanie przeprowadzać serwis pomp ciepła, które znajdują się nawet w najbardziej trudno dostępnych miejscach. Okresowe przeglądy pomp ciepła wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi. Zadzwoń i zamów wizytę naszych specjalistów. Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. 

Nasza specjalizacja

Specjalizujemy się w montażu, serwisowaniu, konserwacji i naprawie pomp ciepła. Od ponad dekady wykonujemy przeglądy serwisowe pomp ciepła obsługując klientów indywidualnych, jednostki administracji publicznej, podmioty trzeciego sektora oraz mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i niezbędne autoryzacje serwisowe. Świadczymy kompleksowy serwis pompy ciepła producentów mniej lub bardziej znanych.

Przeprowadzamy takie usługi jak:

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy zapewniają najwyższą jakość:

Masz pytania odnośnie naszej pracy? Potrzebujesz fachowego doradztwa? Zapraszamy do kontaktu

+48 533 22 42 43

biuro@ref-tech.pl