Chcemy zapewniać ludziom bezpieczny, komfortowy system grzewczy i czyste powietrze

REF-TECH jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji.

Zapewniamy swoim klientom kompleksowe rozwiązania poczynając od pomocy w doborze sprzętu, zaprojektowania, wykonania całej instalacji do pełnej obsługi serwisowej, gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów, którzy gwarantują fachową pomoc techniczną w wyborze oraz sporządzeniu projektu optymalnego dla państwa rozwiązania.

Chcielibyśmy, aby współpraca z naszą firmą kojarzyła się Państwu z rzetelnością, profesjonalizmem oraz wiarygodnością, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były zawsze na najwyższym z możliwych poziomów.

Co nas wyróżnia
Wierzymy, że to, co robimy to nie tylko ogrzewanie budynków – to także dbałość o komfort ludzi i ich zdrowie, poprzez ochronę środowiska, w którym żyjemy. To nasza największa motywacja.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Doradztwo

Nasza firma przeanalizuje, jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze.

Montaż

Mamy własne zespoły montażowe, które posiadają szeroką wiedzę teoretyczną, podpartą wykonaniem kilkuset instalacji.

Uruchomienie

Pierwsze uruchomienie, to szereg czynności wykonywanych przez fachowy personel mających na celu weryfikację instalacji pod kątem poprawności działania.

Serwis

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym instalacji.

Profesjonalne doradztwo w doborze urządzeń

Zapewniamy bezpłatną wycenę montażu oraz serwisu

Zadzwoń do nas!

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej instalacji? Nasza firma przeanalizuje, jakie rozwiązanie będzie dla Was najlepsze. Przedstawiamy Ci wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań oraz pomożemy wybrać najkorzystniejszą z opcji.

Masz pytania odnośnie naszej pracy? Potrzebujesz fachowego doradztwa? Zapraszamy do kontaktu

+48 533 22 42 43

biuro@ref-tech.pl