Montaż i serwis klimatyzacji

Twój klimatyzator nie reaguje na polecenia? Zaczynasz podejrzewać lub masz już pewność, że chłodzenie nie działa prawidłowo? Możliwe, że przyszła pora, by zainteresować się naszą ofertą z zakresu serwisu klimatyzacji.

Zamów montaż lub serwis już dziś


Montaż klimatyzacji

Gwarancją skutecznego i wydajnego działania systemu klimatyzacji jest prawidłowy dobór klimatyzatora oraz poprawny montaż elementów składających się na kompletną instalację. Nie można również zapomnieć o okresowym czyszczeniu i sprawdzeniu urządzeń, które zapewnią ich długą, bezusterkową pracę.

Jako rzetelny i godny polecenia wykonawca oferujemy Państwu pełen zakres usług związanych z doborem, montażem oraz konserwacją instalacji klimatyzacyjnych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. 

Dlaczego regularna konserwacja jest istotna?

Serwis i czyszczenie klimatyzacji

Mamy już ponad 10 lat doświadczenia na rynku i szerokie grono lojalnych klientów. Zdecydowanie się na czyszczenie klimatyzacji przez nas to pewność, że stawiasz na autoryzowaną firmę, która wykona zadanie na najwyższym poziomie. Serwis klimatyzacji REF-TECH posiada niezbędne autoryzacje serwisowe do naprawy wszystkich starych i nowych urządzeń renomowanych producentów.

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy zapewniają najwyższą jakość:

Masz pytania odnośnie naszej pracy? Potrzebujesz fachowego doradztwa? Zapraszamy do kontaktu

+48 533 22 42 43

biuro@ref-tech.pl